Наші партнери

VFU

ВІТРИЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНИ

“Вітрильна Федерація України” є всеукраїнською громадською організацією громадян України, які об`єднались з метою забезпечення реалізації своїх прав та повноважень у сфері вітрильного спорту України і які прагнуть своїми діями сприяти розвитку та піднесенню вітрильництва в Україні.

WINDMASTER

WINDMASTER REGATTA

"WindMaster Regatta" - цілісний спортивний яхтовий захід, де все підпорядковане ідеї підтримання традицій та розвитку вітрильного спорту. Навіть після закінчення регати довгим післясмаком триватиме обговорення результатів та маси вражень, які WindMaster Regatta дарує своїм учасникам та вболівальникам.
Цей настрій учасники пронесуть через все літо, щоб знову зустрітися на київській воді восени. Регата проводиться двічі на рік.

SKIPPER

ЖУРНАЛ "ШКІПЕР"

Український мариністичний журнал "Шкіпер", який існує в інформаційному просторі з 1998 року, - лідер на ринку тематичних видань України.

За цей час "Шкіпер" завоював повагу спеціалістів та читачів компетентними, цікавими та різноманітними публікаціями зі світу вітрильних та моторних яхт, катерів, гідроциклів; технічними матеріалами про нові технології будівництва та експлуатації плавзасобів; спорядження, супутні товари для спорту та відпочинку на воді, репортажами про змагання, подорожі, віндсерфінг та дайвінг.

З 2000 року ТОВ "Поліса", видавець журналу "Шкіпер", щороку, в останні вихідні травня, організовує та проводить "КиївБотШоу" - єдину Всеукраїнську виставку яхт, катерів та супутніх товарів.

oryiyana

ЯХТ-КЛУБ ОРІЯНА 

Яхтовий центр може забезпечити комфортне зимове зберігання та літню стоянку 50 яхт, можливість сервісного обслуговування прогулянкових суден. Територія - ландшафтний парк із затишним ресторанчиком, парковкою для автомобілів, дитячим розважальним центром і магазином яхтового обладнання. Яхт-клуб засновано в 2007 році на базі яхтобудівного підприємства "Оріяна".

BSGDevelopments

BSGDevelopments 

Ми, як і більшість провідних виробників вітрил у світі, використовуємо програмні продукти BSG Developments. Завдяки використанню сучасних програмних продуктів компанії наші клієнти отримують сучасні, якісні вітрила, що забезпечують лідрство у гонках та тривале рекреаційне використання.

prodim

Prodim

Ми використовуємо найсучаснішу систему зняття вимірів при виробництві вітрил та тентів!